HAKKIMIZDA

Şirketimiz ’’NURCAN TEKNOLOJİK DESTEKLER VE DIŞ TİCARET A.Ş.’’; Dış ticaret ve insan kaynakları alanında faaliyet gösteren danışmanlık firmasıdır.

NURCAN TEKNOLOJİK DESTEKLER VE DIŞ TİCARET A.Ş.
Kuzey Afrika başta olmak üzere müşterilerimizin yurtdışında yerleşik operasyonlarını kendi ülkelerinin rahatlığı ile gerçekleştirebilmelerini sağlarken, sunduğu hizmetleri büyük bir özen ve titizlikle yürütmektedir.

Şirketimiz; bir yandan ülke ekonomisi ve global ticarete değer katarken, diğer yandan müşterilerimizin en iyi hizmetten yararlandığından emin olmak için sektörde öncü olarak son süratle ilerlemektedir. Bu değer, bizi diğer şirketlerden ayıran özelliklerimizden biridir.

Müşteri odaklı yaklaşım ile kaliteli hizmet sunan dış ticaret departmanımız; 3 parti depo hizmeti süreci yürütmektedir: Bunlar; tesellüm elleçleme, kalite kontrol konsolidasyon ve ihracat lojistik hizmetlerinden oluşmaktadır.

Müşterilerimizin en iyi koşullarda nakit akışı,malzeme ve hizmet alımının sağlanması şirketimiz için önem arz eden konulardan biri olup, departmanımız bu sürecin sorunsuz ve kolay ilerlemesi için dinamik bir şekilde çalışmaktadır.

İnsan Kaynakları Departmanımız; personel istihdamı, çalışma izinleri gibi konularda yurtdışı müşterilerimize destek ve hizmet verirken, adayların süreç boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmaması için sistematik bir şekilde ilerlemektedir. Bu sayede şirketimiz; hem büyük bir istihdam gücü elde etmiş hem de yurt dışı pazarında bir yer kazanmıştır.

Personellerin tüm resmi kurum işlemleri, sağlık kontrolleri ve vize süreçleri departmanımız tarafından yürütülürken, hizmet verdiğimiz şirketlerin ihtiyaçları ve adayların talepleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Sürecin pürüzsüz ilerlemesi hem adayların rahatlığı hem de vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi adına şirketimiz için önem arz etmektedir.

NURCAN TEKNOLOJİK DESTEKLER VE DIŞ TİCARET A.Ş. olarak misyonumuz doğrultusunda sektöre öncü olarak ilerlemeye ve globaldeki değerimizi arttırmaya devam ederken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.  

© 2023 ‌

Her hakkı saklıdır.